Отзывы о компании АВТО КОРЕЯ
- Комментарий продавца
Вдячні за відгук та гарну оцінку нашої компанії
Владислав Б.- Комментарий продавца
- Комментарий продавца
Вдячні за рекомендації та вибір нашої компанії . З вами приємно співпрацювати
Сергій Ч.- Комментарий продавца
Всё качественно и быстро! рекомендую!!!
- Комментарий продавца
Щиро вдячні за відгук 🙏 та рекомендації 🙋 З вами приємно співпрацювати
Андрій Х.Сделка на маркетплейсе Prom.ua- Комментарий продавца
- Комментарий продавца
Дякуємо за чудову оцінку нашого сервісу
Александр П.Сделка на маркетплейсе Prom.ua- Комментарий продавца
- Комментарий продавца
Дякуємо за чудову оцінку нашого сервісу. З вами приємно співпрацювати
Татьяна К.Сделка на маркетплейсе Prom.ua- Комментарий продавца
- Комментарий продавца
Вдячні за відгук та гарну оцінку нашої компанії
Костянтин В.Сделка на маркетплейсе Prom.ua- Комментарий продавца
- Комментарий продавца
Вдячні за відгук 😃 Завжди раді до співпраці 🤝
Юрий Ч.- Комментарий продавца
Швидке обслуговування, миттєва відправка товару , усе супер! А головне та приємне - це українська мова! Магазин РЕКОМЕНДУЮ!!!!!
- Комментарий продавца
Велика подяка за ваш щірий відгук та покупку в нашому інтернет магазині! Раді, що у Вас залишилося хороше враження про нашу роботу! Звертайтеся до нас знову! Будемо раді бачити Вас в числі наших постійних клієнтів. З повагою, команда "Авто-Корея"
Олександр Г.Сделка на маркетплейсе Prom.ua- Комментарий продавца
- Комментарий продавца
Вдячні за рекомендації та вибір нашої компанії
Саша С.Сделка на маркетплейсе Prom.ua- Комментарий продавца

Купив пневмобалони та систему підкачки для Рено Сценік 3. Балони класні, роботу свою роблять, авто не просідає коли заповнений багажник. Краще почуває себе на поганій дорозі. Були питання по підкачці балонів, погано тримали тиск. Але продавець хороший, швидко відреагував, вибачився, запропонував кілька варіантів вирішення питань. Покупкою, та обслуговуванням задоволений. Однозначно буду купувати ще. Продавця рекомендую!
Дякуємо за покупку в нашому інтернет магазині! Вибачте за непорозуміння. І раді, що у Вас залишилося хороше враження про нашу роботу! Звертайтеся до нас знову! Будемо раді бачити Вас в числі наших постійних клієнтів