Відгуки про компанію АВТО КОРЕЯ
Все отлично сработано и после звонка отправили в тот же день. Все было в наличии как и указано было на сайте.
Товар упакован надлежащим образом.
Но вот товарный чек можно было бы и отправить для отчётности, хотя может он и не обязателен всем сейчас.- Коментар продавця
Дякуємо що обрали наш магазин. Товарный чек відправили на Вайбер
Павло М.- Коментар продавця
- Коментар продавця
Дякуємо за чудову оцінку нашого сервісу. З вами приємно співпрацювати
Виктор П.Угода на маркетплейсі Prom.ua- Коментар продавця
- Коментар продавця
Дякуємо що обрали наш магазин! З вами приємно співпрацювати
Ігор Д.Угода на маркетплейсі Prom.ua- Коментар продавця
- Коментар продавця
Дякуємо за співпрацю 🤝 та гарну оцінку нашої компанії 🙋
ПокупецьУгода на маркетплейсі Prom.ua- Коментар продавця
- Коментар продавця
Вдячні за вибір нашої компанії . З вами приємно співпрацювати
Анна К.Угода на маркетплейсі Prom.ua- Коментар продавця
- Коментар продавця
Дякуємо за чудову оцінку нашого сервісу. З вами приємно співпрацювати
іван з.- Коментар продавця
полностью не советую к покупке товары у этого продавца.все что сказано о каких либо гарантиях враньё.купил переключатель поворотов накрылся даже месяца не прошло.о возврате или обмене могу забыть так как установка переключателя происходила не в сертифицированном сто, а это нарушение со слов продавца их так называемых гарантий.вообщем просто делайте заказ у тех продавцов у кого нет этих проблем.
- Коментар продавця
Не обманюте клієнтів, ми вам запропонували надать документи для оскарження браку, а ви відмовились, маємо докази в переписці, ви просто бажаєте щоб ми вам поміняли товар, але так гарантійні умови не працюють.
Дмитрий К.- Коментар продавця
- Коментар продавця
Вдячні за відгук 😃 Завжди раді до співпраці 🤝
Михайло П.- Коментар продавця
Дуже ввічливий продавець, професійно надав консультацію, швидко відправив замовлення. Буду всім радити!
- Коментар продавця
Велика подяка за ваш щірий відгук та покупку в нашому інтернет магазині! Раді, що у Вас залишилося хороше враження про нашу роботу! Звертайтеся до нас знову! Будемо раді бачити Вас в числі наших постійних клієнтів. З повагою, команда "Авто-Корея"
Наталья К.- Коментар продавця

Пропоную всім данного продавця.
Вдячні за рекомендації та вибір нашої компанії . З вами приємно співпрацювати