Відгуки про компанію АВТО КОРЕЯ
Отличная компания! товар качественный, цена - доставка отлично!! рекомендую всем автолюбителям эту компанию! СПАСИБО!!!
- Коментар продавця
Благодарим! Вадим за ваш положительный отзыв,рады что понравилось качество нашего обслуживания.
Вадим К.- Коментар продавця
Отличная компания! товар качественный, цена - доставка отлично!! рекомендую всем автолюбителям эту компанию! СПАСИБО!!!
- Коментар продавця
Благодарим! За Ваш заказ ,и положительные рекомендации,всегда будем рады помочь.
Олександр Р.Угода на маркетплейсі Prom.ua- Коментар продавця
- Коментар продавця
Спасибо! Владимир,за ваш положительный отзыв.
владимир м.Угода на маркетплейсі Prom.ua- Коментар продавця
- Коментар продавця
Спасибо! За ваш положительный отзыв.
Александр С.- Коментар продавця
- Коментар продавця
Благодарим! За ваш заказ,и положительный отзыв.
Олексій П.- Коментар продавця
- Коментар продавця
Спасибо! Денис за ваш положительный отзыв.
Денис Т.Угода на маркетплейсі Prom.ua- Коментар продавця
Покупкой в данном интернет магазине остался доволен. Заказ отправили в тот же день, все соответствовало описанию. Товары в дополнительных бумажных упаковках.
- Коментар продавця
Благодарим! За ваш заказ,и положительный отзыв.
.
Партнер- Коментар продавця
Замовлення приїхало, але одне з чотирьох кріплень було відломане. Доствка була Інтаймом. Залишив все у перевізника, будуть розбиратися, так мені сказали. Хоча мало в це віриться.
- Коментар продавця
Добрий день Олександр . Важаємо цей випадок не стосується нашоЇ компаніЇ,скорішє це більш стосуєтся до компаніЇ перевізника.
Наша компанія виконала всі умови, вислала вам вантаж ,та додотково упакувала.
Чому ви не вказили повні умови нашого договору? То що було додаткове пакування вашого вантажу від перевізника,і як ви собі уявляєте що перевізник додатково пакував зламаний вантаж?
А також поясніть чому не відповідаєте на наші дзінки?та чому забрали зламаний вантаж?ми можемо довести це.
Звертаємось до всіх наших клієнтів,будь ласка перевіряйте вантаж в приміщеннях перевізників.
Александр- Коментар продавця
спасибо, все хорошо я доволен ценнами
- Коментар продавця
Благодарим! Вадим за ваш заказ, и положительные рекомендации.
Вадим Д.- Коментар продавця

Спасибо! Александр за ваш положительный отзыв.